Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Hariduse arendamise tegevuskava

 

Eesmärk

Süsteemse koostöö teostamine sektori ettevõtjate ning haridus- ja teadusasutuste vahel eesmärgiga parandada õppetöö kvaliteeti ning tõsta ettevõtjate rahvusvahelist konkurentsivõimet kõrgema kvalifikatsiooniga lõpetajate värbamise võimaluse kaudu. Partnerite ja õpilaste/üliõpilaste vaheliste kontaktide suurendamine.

 

Eesmärgi täitmiseks on 2014. aasta lõpuks:

  1. Külalislektorite programm

TTÜ logistikainstituut ja Logistikaklaster pakuvad Partnernädala raames kuulamiseks logistika- ja transpordivaldkonna silmapaistvate ettevõtjate-praktikute loenguid. Loengud on mõeldud nii logistika kui teiste eriala tudengitele ja magistrantidele, aga ka kõikidele teistele asjast huvitatutele. TTÜ logistikainstituut tegeleb loengute korraldusliku poolega, klastri panus on tutvustada tudengitele logistikaettevõtete igapäevast tegevust ja/või esineda mõnel hetkel väga aktuaalsel teemal oma seisukohaga (näiteks Rail Baltica või väävlidirektiiviga seotud muudatused laevaliikluses).

  1. Koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga logistika suvekooli läbiviimise ettevalmistamine.

TTÜ logistikainstituudi ja Logistikaklastri käivitatud täiendkoolituse formaat on suunatud välismaa ülikoolide logistika ja tarneahela tudengitele ning praktikutele logistikasektori ettevõtetest. Programmi eesmärk on tutvustada Eestit kui võimalikku partnerriiki, geograafilisi eeliseid, infrastruktuuri ja siinseid ettevõtteid. 

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv