Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Logistikaklaster


Pildid / ELK_logo_UUSEesti Logistikaklaster on ühisprojekt, mis keskendub liikmete  rahvusvahelisele turundusele,  Eesti logistiliste eeliste tutvustamisele sihtturgudel, vabasid ressursse hõlmavale tootearendusele, logistikaalastele haridusküsimustele ning ettevõtete koostööle IT vallas. 

 

Logistikaklastri eesmärke aitab täita 2014 aastal algatatud projekt „Logistikavaldkonna arendamine" registrikoodiga EU47037, mahus 185 700 eurot (rahastusperiood 15.01.2014 kuni 28.02.2015), mille elluviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond 70% ulatuses ning klastri liikmed 30% ulatuses. Projekti kaasrahastab Tallinna linn.

Projekt on otseselt suunatud Eesti riigi ja klastri liikmesorganisatsiooni konkurentsivõime tõstmisele ning rahvusvaheliste kontaktide arvu suurendamisele. Võttes arvesse logistikasektori ettevõtete sidusust äriprotsesside läbiviimisel tarneahelas, samuti paralleelsete tarneahelate olemasolu, on koostöö kaudu võimalik luua märgatavat ressursside kokkuhoidu ning tõsta efektiivsust.

Varasemate projektide käigus on saavutatud oskused koostööks ning suudetud kaardistada olulisemad ning tulemuslikumad sihtriigid. Sellest tulenevalt on oluline jätkata nende sihtriikidega pidevat tööd, et oma võimalusi tutvustades saavutada tegevusmahtude järjepidevat suurendamist.

Mõju osalevatele haridus- ja teadusasutustele on oodatavalt märkimisväärne just praktikutega toimuva koostöö kaudu, mis tagab logistikavaldkonna õppekavade arendamise ja kvaliteetse tööjõu tagamise valdkonna ettevõtetele.

Projekti keskne mõju avaldub Eestit läbivate ida-lääne ja lääne-ida suunaliste logistikakanalite konkurentsivõime suurenemises teiste sarnaste kanalite suhtes ning Eestis tegutsevate logistikaettevõtete kaubamahtude, käivete ja lisandväärtuse suurenemises.

Projekti tegevusi kajastame jooksvalt uudiste ja teadete rubriigis.

Perioodil 01.09.2010 kuni 30.04.2013 rahastas Euroopa Regionaalarengu Fond 70% ulatuses Logistikaklastri projekti "Eesti Logistikaklastri arendamine", mille maht oli 1 175 974 eurot ning ka siin oli kaasrahastajaks Tallinna linn.

Pildid / EstonianClusters

Uuri teiste Eesti tegutsevate klastrite kohta lähemalt siit: www.estonianclusters.ee

Pildid / ELK_logo_UUS

EU_RegionalDevelopment_horisontaal

Pildid / EA_logo_eesti_katmata

 

 

              

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv