Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Liikmed

MTÜ Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooni liikmeteks võib olla iga juriidiline ja füüsiline isik, kes vastab Ühingu põhikirja nõuetele ning ja kelle tegevus ei ole vastuolus Ühingu liikme kohustustega. Otsuse uute liikmete vastuvõtu kohta teeb LTA Üldkoosolek.

Mittetulundusühingu asutajaliikmeteks olid sellised tolle aja Eesti logistika ja transiidi sektori lipulaevad, nagu AS Pakterminal (praegu AS Liwathon E.O.S.), AS E.O.S. (praegu samuti AS Liwathon E.O.S.), AS Edelaraudtee, AS EVR Ekspress ja AS Milstrand.

Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooni esinduslik liikmeskond ühendab endas hetkel peamiseid sadama- ja raudteevedude teenuseid pakkuvaid operaatoreid, samuti Eesti suuremaid rahvusvahelise logistika ja transiidiga tegelevaid firmasid.

Liikmete üldkontaktid leiate SIIT.

Otselingid liikmete kodulehtedele:

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv