Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Väikeklientidele suunatud uute liinirongide graafik

Klientidele, kelle kaubamaht on väike ega moodusta eraldi rongi või kaubaprojekti, pakume uut võimalust – transportida oma kaupa iganädalastes liinirongides. Liinirongis saab koha broneerida alates ühest vagunist kuni suurema koguseni (vabade kohtade olemasolul).

Meie liinirongid veavad kaupa kahel liinil mõlemas suunas: Lõuna-Eesti ja Harjumaa vahel ning Ida-Eesti ja Harjumaa vahel. Mõlema liinirongi graafikud leiad SIIT.

Vali, millisel suunal soovid kaupa transportida ning näed tabelist, millisel nädalapäeval toimub soovitud jaamas peatus vagunite juurde- või mahahaakimiseks. Kui pakutud nädalapäev mingil põhjusel ei sobi, siis võta meiega ühendust – anname oma parima, et leida erilahendus!

Liinirongis vagunikoha broneerimiseks ja hinnaküsimuste esitamiseks võta meiega ühendust: sales@operail.com.

(Allikas: https://operail.com/uudised/vaikeklientidele-suunatud-uute-liinirongide-graafik/)

19.07.2023

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv