Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Täna algas Saaremaa kruiisihooaeg

Täna, 18. juuli hommikul saabus Saaremaa sadamasse selle hooaja esimene kruiisilaev „Serenissima“. Kruiisifirma Noble Caledonia poolt korraldatud kruiisil on  87 turisti, kellest valdav enamus pärit Suurbritanniast. Reisijate hulgas on ka Ameerika Ühendriikide, Austraalia, Norra ja Venemaa kodakondsusega reisijaid.  

Turismiettevõtte Estma poolt organiseeritud ekskursioon algab Tagaranna kalurikülast läbisõiduga ja peatusega Odalätsi allikate juures. Seejärel on plaanis vaadata Kihelkonna kirikut ja kellatorni. Emotsioonid ja suupisted ootavad turiste Mihkli talumuuseumis, kus Kihelkonna Külakultuuri Seltsi  Rukkilille rahvatantsijad koos lõõtsamängija ja reisijatega aega veedavad. Pärast seda on veel  lühike visiit Kuressaarde, kus nad tutvuvad sealsete vaatamisväärsustega ja saavad ka omal käel ringi liikuda. Kokku veedavad Serenissima reisijad  ekskursioonil 5 tundi.

Laev saabus Saaremaale Pärnust ning suundub edasi Stockholmi. Laeva planeeritav väljumisaeg on kell 18:30. Laeva agenteerib Alsbond Atlantis.

 Järgmine kruiisilaevakülastus toimub 30. juulil, mil Saaremaal peatub jällegi Serenissima. 

Sel aastal on Saaremaa sadamasse oodata  nelja erineva kruiisilaeva poolt kokku seitse kruiisilaevakülastust, mis toovad Eesti suurima saarega tutvuma ligi 1600 kruiisituristi. 

18.07.2017

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv