Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Tallinna Sadamale omistati teist aastat järjest Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hõbedane kvaliteedimärgis

24. mail tunnustas Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum juba 10. aastat neid ettevõtteid, kes arvestavad oma tegevuse mõju ka laiemalt. 70. tunnustuse pälvinud ettevõtte seas anti Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hõbedane kvaliteedimärgis üle ka Tallinna Sadamale.

Tallinna Sadam sai Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi küsimustiku hõbemärgise keskmiste ja suurettevõtete kategoorias. Sel aastal osales Indeksis arvukalt ettevõtteid ning välja anti ka rekordarv kuld, hõbe ja pronks taseme märgiseid. Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi kuldmärgised said keskmiste ja suurettevõtete kategoorias: Eesti Energia, Ericsson Eesti, ISS Eesti, Manpower, Ragn-Sells, Swedbank, Telia, Tallinna Lennujaam ja Tallinna Vesi, SEB Pank, Fortum Eesti, Ensto Eensek, DPD Eesti ja ABB.

Vaata kõiki märgise saanud ettevõtteid siit.
Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksis osalemine aitab vastata küsimustele, mida huvigrupid ettevõtetelt ootavad. Indeksi küsimustiku populaarsus näitab, et teenuse, toote ja töösuhte kvaliteedi kõrval muutub üha olulisemaks kogu ettevõtte tegevuse mõju elukeskkonnale ja majandusele.
Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hindamise aluseks on põhjalik küsimustik, mis võtab arvesse ettevõtte tegevust valdkonniti: valitsemine ja eetika, hea tööandja, turukeskkond ja looduskeskkond. Hea tööandja valdkonnas sai Tallinna Sadam enim punkte ning edastas enamikke teisi indeksis osalenud ettevõtteid.
ASi Tallinna Sadam üheks prioriteediks on sotsiaalselt vastutustundliku ettevõtluse põhimõtete juurutamine oma igapäevategevustes. Tallinna Sadam on alates 2015. aasta veebruarist Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige, et tegeleda süsteemsemalt jätkusuutlikku ettevõtlust puudutavate teemadega ning panustada vastutustundliku mõtteviisi edendamisesse Eestis. 
Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liikmena oleme alla kirjutanud lubadusele parema homse nimel. Kutsume ka teisi Eesti ettevõtteid üles lähtuma samadest põhimõtetest! 
 
28.05.2018

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv