Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Tallinna Sadama nõukogu otsusel jätkab ettevõtte juhtimist senine juhatus

Teisipäeval, 9. septembril toimunud AS-i Tallinna Sadam nõukogu koosolekul oli põhiküsimuseks ettevõtte juhatuse valimine. Nõukogu tutvus põhjalikult kandidaatide taustaga ja otsustas konsensuslikult valida Tallinna Sadama juhatuse esimeheks Ain Kaljuranna ning juhatuse liikmeks Allan Kiili.
 
„Tallinna Sadam on keeruliste geopoliitiliste sündmuste taustal suutnud olukorraga kohanduda ja säilitada oma kasumlikkuse. Selles on olnud kandev roll ka senisel juhatusel ning nõukogu leidis, et see meeskond on hetkel parim, kes Tallinna Sadamat võiks edasi juhtida,“ kommenteeris nõukogu valikut Tallinna Sadama nõukogu esimees Remo Holsmer.
 
Lähiperspektiivis on Tallinna Sadama olulisemateks väljakutseteks Vanasadama maa-ala arendamine, jäälõhkuja Botnicale stabiilse aasta läbi kestvate lepingute leidmine ning mandri ja saarte vahelise parvalaevaliikluse konkursil osalemine. Nende kõigi teemadega on juhatus põhjalikult juba ka tegelenud ning tegeleb ka edasi.
 
Juhatuse konkursile laekusid 17 inimese sooviavaldused ja nägemused Tallinna Sadama arengusuundadest järgmistel aastakümnetel. Tallinna Sadama nõukogu tänab kõiki, kes konkursist osa võtsid.
 
Teise olulise teemana arutas nõukogu parvlaevade hankega seonduvat. Tallinna Sadama tütarettevõtja TS Laevad OÜ hankel parvlaevade soetamiseks saarte ja mandri vahelise laevaliikluse korraldamiseks osalejad pakkumisi ei esitanud. Ettevõtte juhatus tutvustas nõukogu liikmetele lähiaja tegevuskava, mille kohaselt on laevaehitajad ning –omanikud avaldanud valmisolekut asuda laevade tarnimiseks otsekõnelustesse.
 
Nõukogu kohustas juhatust antud teemaga aktiivselt tegeleda, eesmärgiga olla valmis esitama pakkumine majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi poolt välja kuulutatud mandri ja saarte vahelise parvlaevaliikluse opereerimise riigihankele.

09.09.2014

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv