Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Tallinna ettevõtlusauhinna „Arendusprojekt 2014“ võitis Tallinna Sadama uus kruiisikai

Eile, 02.10 toimunud Tallinna Ettevõtlusauhindade tseremoonial võitis AS Tallinna Sadam uue kruiisikai ehituse eest tiitli „Arendusprojekt 2014“, mis on tunnustus parimale ettevõtlust või turismi soosivale kinnisvaraalasele arendusprojektile. Auhinna „Turismitegu 2014“ pälvis Vanasadamas paiknev atraktsioon Balloon Tallinn OÜ Lennulaev eestvedamisel.  

„Oleme Tallinna suurim turismivärav, millest tulenevalt peame oluliseks panustada Tallinna turismi infrastruktuuri arendusse ning luua võimalusi ka teistele Tallinna ettevõtetele oma äri arendamiseks. Meil on hea meel, et meie jaoks olulist panust ka ettevõtlusauhinnaga tunnustati,“ kommenteeris võitu Tallinna Sadama turundus-ja kommunikatsiooniosakonna juhataja Sirle Arro.
 
Lisaks Tallinna Sadama uuele kruiisikaile olid „Arendusprojekt 2014“ nominendid Hotell Palace rekonstrueeerimine (arendajad EfTEN Kinnisvarafond AS ja AS Esraven), Sõpruse pst 157 ärihoone (arendaja Hepsor OÜ), Ülemiste kaubanduskeskuse laiendus (arendaja Ülemiste Center OÜ) ja Restoran Noa rajamine (arendajad OKO restoranid OÜ ja OSAÜHING BALTEK ARENDUS).
 
Tallinna ettevõtlusauhindu jagati kuues põhikategoorias – arendusprojekt, koostööprojekt , särav startija, turismitegu, töökohtade looja ja vastutustundlik ettevõtja. Lisaks anti välja eriauhinnad parima ökouuenduse ning rakendusliku teadustöö eest.
 
Tallinna ettevõtlusauhindade konkursi eesmärgiks on edendada ettevõtlikkust ning tutvustada laiemale üldsusele tegusaid ettevõtteid ja organisatsioone.  
 
Pildid / TS_kruiisikai
03.10.2014

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv