Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Rahvusvahelisel messil TransRussia 2015 on Eesti rahvusstendil esindatud 15 ettevõtet

Vaatamata keerulisele majanduslikule olukorrale osalevad Eesti ettevõtted eelmistele aastatele sarnaselt järgmisel nädalal avataval rahvusvahelisel foorumil TransRussia. Ka sel aastal on Eesti esindatud oma rahvusstendiga.   

"Keeruline majanduslik olukord innustab ettevõtteid veelgi enam näitama nii enda olemasolevatele kui ka potentsiaalsetele klientidele uusi võimalusi ja teenuse kvaliteeti.  Transpordibörsi maine pälvinud rahvusvaheline foorum TransRussia on alati olnud transporditurul tegutsevate ettevõtete professionaalsuse ja aktiivsuse teatavaks mõõdupuuks," ütles Eesti rahvusstendi projekti juht BaltMarketConsult OÜ juhatuse liige Tatjana Jerjomina.

Seejuures märkis T. Jerjomina, et keerulise majandusliku ja poliitilise olukorra tõttu ei saanud kõik traditsiooniliselt foorumil osalenud ettevõtted sellel aastal stendidega üritusest osa võtta. "Kujunenud olukorras on ekspertide arvates transpordifoorumitel jätkuvalt osalevatel transpordiettevõtetel siiski rohkem väljavaateid," lisas Tatjana Jerjomina.

Sellises olukorras on äritegevuse jaoks äärmiselt oluline riigipoolne toetus. "Käesoleval aastal osutas Eesti rahvusstendile rahalist toetust Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus  (EAS) Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, mis lubas kaasata osalejatena 15 ettevõtet: Tallinna Sadam, Sillamäe Sadam, Paldiski Põhjasadam, Eesti Raudtee, raudteevedaja  EVR Cargo, sadamaoperaator  Transiidikeskuse AS, äriühingud Baltic Tank, Spacecom, Contimer, E.R.S., Alekon Cargo, CF&S, Petromaks Spediitori, Freselle ja Tallship" rääkis  Eesti Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooni juhatuse esimees Andres Valgerist.

Jerjomina sõnul avardavad messi korraldajad kaubaomanike ja ekspedeerijate kaasamisega igal aastal võimalusi transpordi- ja logistikaettevõtete osaluse efektiivsuse tõstmiseks. Käesoleval aastal tegutseb TransRussia konverentsi raames kauba omanike sektsioon, millele lisaks korraldatakse transpordiettevõtete läbirääkimislauad kauba omanike ettevõtete, kaubandusvõrkude ja teiste osapooltega. Samaaegselt messiga TransRussia 2015 toimub samas Crocus Expo messikeskuses rahvusvaheline loodusvarade kaevandamise ja rikastamise tehnoloogiate ja seadmete mess Mining World.

"Mil määral õigustavad end ettevõtete ootused – seda näitab aeg. Ent kui lähtuda vanasõnast „silmad kardavad, aga käed tegutsevad“,siis võib tõdeda, et ettevõtted on läbi teinud suure ettevalmistustöö ning suunduvad TransRussia messile hea ja positiivse meeleoluga," lisab selgituseks Tatjana Jerjomina.

 

Rahvusvaheline foorum TransRussia 2015 toimub 21. kuni 24. aprillini Moskva messikeskuses Crocus Expo. Mess TransRussia toimub igal aastal ning on üritus, kuhu tulevad kokku  Venemaa, SRÜ-riikide ja Baltimaade transpordisektori esindajad alates sadamatest, raudteest ja ekspedeerijatest kuni transpordisektori IT-ettevõtete ja kauba käitlemisseadete tootjateni.

Mess TransRussia 2014 numbrites:
Osalejate arv – 495 ettevõtet29-st riigist, sh  9 rahvusstendi;
Külastajate arv – 14716, kellest 24% külastasid TransRussia messi juba enam kui kolmandat aastat järjest ning 42% külastasid messi esmakordselt.

 

Tatjana Jerjomina, 

Eesti rahvusstendi projekti juht BaltMarketConsult OÜ juhatuse liige Tatjana Jerjomina.

 

16.04.2015

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv