Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Politsei- ja piirivalveamet alustas sadamas piirikontrolli

Eestisse sisenedes tuleb inimesel piiripunktis täita ankeet ja anda andmed oma reisiteekonnast, reisikaaslastest, võimalikest kokkupuudetest nakkusohtlike inimestega ja sellest, kas tal endal on viimastel päevadel esinenud viirushaiguste sümptomeid.

Inimestel on võimalik ankeet enne piiriületust välja printida ja täita.  Ankeedid on saadaval  ka laevades ja reisiterminalides. Vajadusel küsib politsei lisaküsimusi. Palume  Eestisse saabujatel arvestada piiriületusel täiendava ajakuluga,

Välisministeerium soovitab tungivalt, et inimesed, kes saabuvad koju riskipiirkondadest, jääksid 14 päevaks koju või isolatsiooni.

Riskipiirkonnad on Hiina, Lõuna-Korea, Singapur, Iraan, Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa, Hispaania, Belgia, Taani, Norra, Rootsi ja Egiptus.

Välisminiseerium palub kaaluda kõikide reiside vältimatust.Oht sattuda karantiini või liikumiskeeldude mõjualadele võib reisides tekkida ootamatult.

Eestisse reisimise peavad edasi lükkama kõik Eestit külastada soovivad turistid, kes on viibinud viiruse leviku riskipiirkonnas või on olnud viiruse levitajatega lähikontaktis. Ka välisriikide kodanikud, kes vältimatult peavad tulema Eestisse, peavad jääma 14 päevaks isolatsiooni.

Juba reisil olles soovitame järgida kohalike ametivõimude juhiseid. Kui Eesti kodanikel tekib reisilt koju pöördumisega probleeme, siis palume helistada konsulaarabi hädaabitelefonil: +372 53 01 9999 (24 h).

(Allikas: https://www.ts.ee/politsei-ja-piirivalveamet-alustas-sadamas-piirikontrolli/)

14.03.2020

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv