Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Operail Repairs on Euroopa Liidu sertifitseeritud raudteeveeremi hooldaja

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Amet (TTJA) võttis vastu otsuse väljastada Operail Repairsile laiendatud ECM sertifikaadi – lisaks veduritele oleme nüüd ka Euroopa vagunite sertifitseeritud hooldaja ja remontija.

„ECM ehk entity in charge of maintenance ehk eesti keeles veeremi hoolduse eest vastutav üksus on Euroopa Liidu sertifikaat, mis kinnitab, et Operailil on pädevus ja õigus teostada Euroopas registreeritud vedurite ja vagunite veeremi hooldust ja remonti” sõnas Operaili Repairsi tehnoloogia- ja kvaliteediosakonna peaspetsialist Jaanus Kaasik.

Esmalt sai Operail Repairs eelmine aasta septembris ECM sertifikaadi vedurite hooldus- ja remonditöödele, nüüd laiendas TTJA selle vagunitele.

ECM sertifikaadi olemasolu kinnitab potentsiaalsetele klientidele, et ettevõtte tegevus vastab Euroopa Liidu nõuetele. „See avab meile lisaks 1520 mm raudteeveeremi turule ka Euroopa raudteeveeremi hoolduse ja remondi turu,” selgitas Kaasik. Sertifikaat võimaldab Operail Repairsil osaleda ka Euroopa Liidu hangetes.

Operail Repairs OÜ on AS Operaili tütarettevõte, mis tegeleb veeremi hoolduse, remondi, moderniseerimise, vedurite ehituse ning muude metallitöödega. Operail Repairs töötab Tapa depoos, väiksemaid hooldustöid tehakse ka Muuga depoos.

(Allikas: https://operail.com/uudised/operail-repairs-on-euroopa-liidu-sertifitseeritud-raudteeveeremi-hooldaja/)

27.09.2023

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv