Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Operail ei paku enam kaubaveoks üldpargi vaguneid, kõik vagunid on erapargis

Kui senini pakkus Operail klientidele kaubaveoks üldpargi vaguneid, siis nüüdseks on kõik Operaili pakutavad vagunid registreeritud ümber erapargi vaguniteks. Klientide jaoks muutub sellega välisveoks vagunite tellimise kord ja tingimused.  

Eesti-siseste vedude puhul kliendi jaoks midagi ei muutu. Erapargi vagunite tellimine laadimiseks ja veoks toimub samadel tingimustel seniste üldpargi vagunite kasutamisega. Ka vagunite kasutamise tasu arvestatakse senistel üldpargi vagunite kasutamise tingimustel. 

Kui aga klient soovib kasutada vagunit kauba vedamiseks Eestist väljaspool, siis sõlmime nüüdsest alates kliendiga vagunite rendilepingu, milles on fikseeritud renditasu, tagatisraha ja renditingimused – sh vastutus vaguni jooksva remondi kulude eest välismaal. Rendihinnad arvutame päringupõhiselt, sest vagunite rendihinda mõjutavad projekti maht, kestus, marsruut ning turuolukord.

(Allikas: https://operail.com/uudised/operail-ei-paku-enam-kaubaveoks-uldpargi-vaguneid-koik-vagunid-on-erapargis/)

18.10.2023

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Interaktiivne tutvustusEesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv