Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Eesti logistikud maailma suurimal erialamessil

Esimest korda osalevad eestlased ühisstendiga maailma suurimal rahvusvahelisel erialamessil „Transport Logistics“, mis toimub seekord 10.- 13. mail Münchenis. „Transport logistics“ üritust korraldatakse üle aasta ja tänavu toimuv on juba kolmeteistkümnes logistikale, transpordile ja tarneahelate juhtimisele keskendunud erialamess, kus sel aastal on esindatud üle 1890 eksponendi viiekümne üheksast riigist.

Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooni juhatuse esimehe Andres Valgeristi sõnul näitab Münceni messi üha kasvav populaarsus, et logistikasektor on tõusuteel. „Tänavusel messil on esindatud umbes 160 sadamat ja 100 raudtee-ettevõtet, samuti kõik maailma juhtivad lennundusfirmad.

Oleme Logistikaklastri liikmetega väljas Eesti ühisstendiga, et tutvustada kõigile võimalikele koostööpartneritele meie transiidikoridori ja logistikateenuste eeliseid. Asukohaturundus ja ühisstendidega osalemine tundub muutuvat üha populaarsemaks - rahvusstendidega on esindatud ka Belgia, Tšehhi, Prantsusmaa, Itaalia, Holland, Hispaania ning Leedu,“ selgitas Valgerist.

„Kuna „Transport Logistics 2011“ näol on tegemist maailma suurima transpordi ja logistika messiga, siis väärib see igati osalemist ja külastamist kõigi ettevõtete poolt, kes tahavad laiendada oma tegevust ning otsivad uusi koostöökontakte,“ lisas Valgerist.

Messi konverentsiprogrammis on sel aastal kolmkümmend teemat, millest olulisemad on - Roheline logistika; Millal avanevad EL piirid kaubarongidele tegelikult?; Ida-Euroopa tõusuteel – kui kiiresti toimub taseme võrdsustumine?; Kombineeritud transpordi potentsiaal ja Euroopa transpordikoridor: kuhu peaks raha minema?

Transport logistic 2011 messi eestlaste ühisstendil on esindatud Alekon Cargo, CF&S Estonia, ESTEVE Terminal, EVR Cargo, Sillamäe Sadam, Tallinna Sadam ja RRK. Messistendi korraldaja on Eesti Logistikaklaster koostöös Saksa-Balti Kaubanduskojaga ning ettevõtmist toetab EAS.

12.05.2011

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonPõhikiriLiikmed
Interaktiivne tutvustusEesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv