Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Logistikaettevõtete ühisstend võitis TransRussia auhinna

Esmakordselt  ajaloos võitis eestlaste stend TransRussia auhinna. Tegemist on tunnustusega, mis anti välja Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooni korraldatud logistikute ühisstendile parima ürituse korraldamise eest.

 „Meie ühisstendi vaieldamatu tõmbenumber oli eile ja täna esinenud Eesti Raudtee segakoor ja  pasunakoor. Koori etteasted tõid kokku nii palju huvilisi, et rahvas ei mahtunud meie 120 ruutmeetrisele pinnale ära ja kasutusele tuli võtta ka vahekäigud,“ sõnas ürituse korraldaja Tatjana Jerjomina.

TransRussia auhind. Foto autor BaltmarketConsult O

„Kuna me tulime sel aastal välja ühise rahvusstendiga, oli meie eesmärk tutvustada lisaks majandus- ja logistikasektorile ka Eesti kultuuri. Arvestades külastajate huvi ja TransRussia messikorraldajate poolt antud tunnustust, usun, et saime oma ülesandega hästi hakkama,“ lisas Jerjomina.

Sillamäe Sadama turundusdirektor Andrei Birov peab ühisstendiga messil osalemist õigeks sammuks. „On näha, et ühiselt Eestit tutvustada on kõigile osalejatele palju kasulikum ja efektiivsem. Sillamäe Sadam on seni käinud eraldi eksponendina, kuid käesolev aasta tõestab meile, et ühisstendi idee oli õige. Kavatseme edaspidi TransRussial osalemist jätkata ühisstendi projektiga,“ selgitas Birov.

„Soovitan ka teistel sektoritel kaaluda Eesti tutvustamist maailmas ühise meeskonnana ja ühisprojektidega,“ lisas Birov.

 Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooni poolt korraldatud Eesti logistikaettevõtete ühisstendil osalevad Tallinna Sadam, Sillamäe Sadam, Eesti Raudtee, Contimer, Smarten Logistics, ESTEVE Terminal, CF&S Estonia, RRK, Alekon Cargo ja Spacecom.  Eesti ettevõtete osalemist messil toetab EAS.

28.04.2011

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv