Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Alekon võitis TransRussial parima rahvusvahelise uue stendi auhinna

Tänavusel TransRussial esimest korda eraldi stendiga osalev Alekon pälvis messikorraldajate poolt parima rahvusvahelise uue stendi auhinna.

Alekon Cargo juhatuse esimehe Erkki Veismanni sõnul on sedavõrd olulisel ärisündmusel kui TransRussia vaja panustada palju ressursse tulemusliku esindatuse saamiseks. "Novembris alanud ettevalmistused päädisid intensiivse pingutusega viimase nelja päeva jooksul, et messistend vastaks meie nõudmistele," ütles Veismann.

EAS-i toel sündinud messiboks sai korraldajatelt avapäeval tunnustust kui laitmatu ettevalmistuse ning ekspositsiooni aktuaalsuse poolest silma paistnud stend. "Sadade ettevõtete seas nähtavuse saavutamine sõltub paljuski asukohast, ka Eesti ühisstend on tänavu paigutatud strateegiliselt väga heasse kohta. Tulemuste hindamiseni jõutakse sellistel üritustel mõne aja järel, kuid kontaktide arv on olnud muljetavaldav. Senise tagasiside põhjal pakuvad Läänemere sadamad juba väga tõsist huvi Kaug-Ida klientidele, kes riskide maandamiseks soovivad osa kaubavooge suunata Venemaale meritsi, mitte raudteed pidi idasuunalt," märkis Veismann.

Moskva üldist kallidust silmas pidades on TransRussial osalemine 12 inimesega esindatud Alekonile kulukas ettevõtmine. "Oleme varasematel aastatel osalenud Eesti ühisstendis ning alles täna saame päringuid kolme aasta eest messil kohatud kontaktidelt, seega on keeruline prognoosida tänavuse osalemise tulusust - igal juhul ei saaks me endale lubada tähtsalt ürituselt kõrvalejäämist," sõnas Veismann.

Alekoni stendis on esindatud nii Alekon Cargo kui ka Alekon Holding. Alekon Cargo tegeleb ekspedeerimise, ladustamise ja logistikaga ning Alekon Holding tegeleb erinevate kraanade müügi ja paigaldusega.

Loe ka: ÄP Logistikauudised

26.04.2013

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv