Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

LTA suurendas oma liikmeskonda

Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooni (LTA) partnerite ring suurenes taas nelja uue liikme võrra. Detsembri alguses toimunud LTA üldkoololekul võeti ühehäälse otsusega LTA ridadesse EVR Cargo, Alekon Cargo, RRK ja Baltic Rail.

LTA juhatuse esimehe Andres Valgeristi sõnul on uute partneritega koostöö sujunud juba paar viimast aastat, kui üheskoos kutsuti ellu Eesti Logistikaklaster. "Klastri algatatud tegevuste jätkamiseks on mitmed klastri partnerid otsutanud astuda LTA ridadesse, et seda koostööd jätkata," selgitas Valgerist.

Valgeristi kinnitusel on plaanis jätkata tegevusi logistikaettevõtjate ühisel tutvustamisel maailmas ning iikmete ühiste huvide esindamist suhtlemisel riigi- ja kohalike omavalitsuste organite ning teiste organisatsioonidega.

„Üheskoos messidel ja õppereisidel käies oleme suutnud end paremini nähtavaks teha ja Eestis oleme suutnud olla tõsiseltvõetav partner avalikule sektorile. Neid tegevusi ei tohiks klastri rahastusperioodi lõppedes soiku jätta, sellepärast jätkame tegevustega LTA all, “ sõnas Valgerist.

Juba varem, novembri alguses, astus LTA liikmeks CF&S Estonia, kes soovib anda omapoolse panuse LTA koostööle avaliku sektoriga, et aidata luua adekvaatne pilt ärimaailmas toimuvast ja seeläbi edendada logistikasektori arenguid.

18.12.2012

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv