Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Nutirakendus tutvustab Tallinna sadamasse saabuvaid laevu

AS-i Tallinna Sadam tellimusel valmis nutitelefonidele mõeldud “Laevad sadamas” rakendus, mis kuvab reaalajas infot nii liinilaevade graafikutest kui ka Vanasadamasse saabuvate ja sealt lahkuvate kruiisilaevade kohta.

Rakendus kuvab laevade kohta infot viies kategoorias. Ühes jaotuses on kõik konkreetsel päeval Tallinna saabuvad ja siit väljuvad liini- ja kruiisireisid. Teine jaotus kuvab kõiki hooaja jooksul sadamasse saabuvaid ja sadamast väljuvaid kruiisilaevu. Lisaks on eraldi võimalik vaadata liinireiside graafikuid Helsingi, Stockholmi ja Peterburi suundadel.
 
“Ennekõike on rakendus mõeldud abivahendina kruiisilaevu ja –reisijaid teenindavatele ettevõtetele ja inimestele,” lausus Tallinna Sadama turundus- ja kommunikatsioonijuht Sirle Arro. “Kuid loomulikult on tasuta allalaetav rakendus mõeldud ka kõigile teistele inimestele, kellel on huvi Vanasadamas olevate laevade vastu.”
 
Kõikide laevade puhul kuvab rakendus nende saabumis- ja väljumisaja ning laeva valides kõrvuti nimega veel aluse maksimaalse reisijatearvu, pikkuse, kaikoha ning operaatori nime. Kaikohta on võimalik vaadata ka rakenduses sisalduval kaardil.
 
Iga laeva puhul saab rakenduse kasutaja seada endale ka saabumise või väljumise meeldetuletuse.
 
Rakendus on allalaetav Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele, otsides rakendustepoest märksõnaga “Laevad sadamas”. Apple iOS operatsioonisüsteemide nutiseadmetele saab rakendus “Laevad” allalaetavaks lähipäevade jooksul.
 
Rakenduse tootis AS-i Tallinna Sadama tellimusel tarkvaraarendusfirma Finestmedia. Rakendus on kolmes keeles – lisaks eesti keelele on olemas ka vene- ja inglisekeelne versioon.

31.07.2013

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonPõhikiriLiikmed
Interaktiivne tutvustusEesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv