Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Muuga sadamas käis 40 Singapuri ajakirjanikku

Täna võõrustasid Logistika ja Transiidi Assotsiatsioon (LTA)  ning Tallinna Sadam Singapuri Pressiklubi (Singapore Press Club) liikmeid, kellele tutvustati Eesti majandust ja logistikasektorit.

Pildid / - Resize of IMGP1385

 Pressiklubi president ja Kagu-Aasia juhtiva meediaettevõtte Singapore Press Holding (SPH) peatoimetaja hr. Patrick Danieli sõnul on nende jaoks tegemist äärmiselt huvitava ja eksootilise reisiga. "Kuni tänase päevani ei teadnud ma Eestist eriti midagi. Täna saime tänu Muuga sadama visiidile aga väga hea ülevaate kogu majandus- ja transpordisektorist, rääkimata sadamast," sõnas Daniel.

 

Tallinna Sadama kommunikatsioonijuhi Sven Ratassepa sõnul oli Singapuri meediainimeste näol tegemist ühe kõige rõõmsameelsema ja särasilmsema seltskonnaga, keda Muugal viimasel ajal on võõrustatud. "Inimeste huvi meie sektori tegemiste ja arengute kohta oli väga siiras ja üle pika aja esitati pärast esitluse tegemist ka küsimusi," rõõmustas Ratassepp.

Head kontaktid ja koostöö LTA ja Singapuri ajakirjanike vahel said alguse 2011 aasta novembris toimunud Eesti Logistikaklastri visiidist Singapuri, kus toimus ka esimene Eesti-Singapuri Ärifoorum.

Singapore Press Club on loodud 1971. aastal ning koondab Singapuri meediasektori professionaale - ajakirjanikke, kommunikatsioonijuhte, -konsultante ja -õppejõude.

21.05.2012

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonPõhikiriLiikmed
Interaktiivne tutvustusEesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv