Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Tallinna Sadama nõukogu kinnitas praamihankel osalemise

AS-i Tallinna Sadam nõukogu kinnitas esmaspäeval saarte ja mandri vahelise parvlaevaliikluse riigihankel osalemise, andis juhatusele suunise vajalike parvlaevade soetamiseks või ehitamiseks ning vastavaks otstarbeks tütarettevõtja asutamiseks.
 
Vastavalt valitsuskabineti otsusele kuulutab majandus- ja kommunikatsiooniministeerium välja riigihanke vedaja leidmiseks Rohuküla–Heltermaa ja Kuivastu-Virtsu parvlaevaliin idel aastatel 2016-2025.
 
“Tallinna Sadama nõukogu otsustas osaleda tulenevalt valitsuskabineti otsusest osaleda mandri ja saarte vahelise laevaliikluse korraldamise konkursil, tagades samaaegselt ettevõttele mõistliku tootluse,” ütles nõukogu esimees Remo Holsmer. “Tuginedes senistele konsultatsioonidele laevaehitajatega on opereerimisperioodi alguseks jääva aja jooksul võimalik hankes nõutud laevad ehitada või vajalikud laevad soetada.”
 
Tallinna Sadama nõukogu andis ettevõtte juhatusele volitused hankel
osalemiseks selleks otstarbeks loodava tütarettevõtjaga. Kavandatava riigihanke üks tingimusi sätestab, et hankel osaleja peab garanteerima 2016. aastaks nimetatud laevaliinidel opereerimiseks vajaliku nelja laeva olemasolu, mis pakuvad võrdväärset teenust praegu saarte ja mandri vahel liiklevate alustega. Vastavalt nõukogu otsusele alustab Tallinna Sadam toimingutega, mis on vajalikud nõutud parvlaevade soetamiseks.
17.06.2014

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv