Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Eesti seminaril rohkelt soomlastest huvilisi

Eesti ettevõtjad osalevad ühisstendiga 18.-20. septembrini toimuval Soome suurimal allhankemessil Tampere Alihankinta, kus on esindatud ligi tuhat eksponenti.

Photo: Eesti seminar Soome tööstusettevõtete juhtideleLisaks messile osalesid ettevõtjad eile, 17. septembril Eesti Logistikaklastri ja EASi poolt läbi viidud seminaril "Üheskoos oleme unikaalsed". Seminaril oli üle saja osaleja nii Eestist kui Soomest. Üritusel tutvustati Eesti ärikliimat ja logistilisi võimalusi, samuti toodi näiteid ettevõtete koostööst ja vaadati tulevikku. Peale selle rääkisid Soome ettevõtjad, milliseid kogemusi nad on saanud koostöös ja ärisuhetes Eestiga.

Messil osalevad Eesti ettevõtjad sõnumiga "Kvaliteet mõistliku hinna eest!". Ühisstendi organiseeris Kaubandus-Tööstuskoda ning selle kujundajaks on Marju Liigand firmast Skydesign Studios OÜ. Eesti messistendi Alihankinta messil toetab rahaliselt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.


18.09.2012

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonPõhikiriLiikmed
Interaktiivne tutvustusEesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Uuringu "Eesti logistikasektori majandusmõjude ja rahvusvahelise konkurentsivõime ülevaade" esitlusTransRussia 2016Arhiiv