Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Tehnikaülikoolis toimus juunis teine transpordi ja logistika suvekool, mis tõi koolipinki ligi sada töökogemusega spetsialisti.

11.-13. juunini toimunud koolitusteseerias piiluti tuleviku transpordi lahendusi. Kolmele sisukale koolituspäevale TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory andis praktilise täienduse külastus tollitsooni ja juhtimiskeskusesse Muuga Sadamas. Igal õppepäeval osales pea 80 inimest.

Logistika suvekoolis rääkisid tuntud eksperdid ja praktikud tuleviku transpordi lahendustest ning turvalisusest maanteel, raudteel, merel, õhus ja moodsas linnakeskkonnas. Ettekandeid ja arutelusid vedasid välisprofessorid Soomest, Rootsist, Saksamaalt ja Eestist. Praktilise vaate tõi diskussioonipaneel Maanteeameti, Ostu- ja tarneahela juhtimise ühingu Prolog, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja Uue Maailma Seltsi esindajaga. Koolituspäevi hoidis koos Logistikainstituudi transpordi planeerimise professor Dago Antov.

Koolitusele järgnevalt antud tagasisides meeldisid paljudele kuulajatele praktilisi näiteid sisaldavad ettekanded, samuti ülevaated uuringutest, mida inspireerivad lektorid on ise teinud või eest vedanud. „Suvekool tekitas minus transpordi valdkonna vastu sügavamat huvi ning tekkis idee õpinguid jätkata selles valdkonnas, miks mitte TTÜ-s,“ kirjutas tagasisides 20-aastane noor naine.

Osalejaid oli tänavuses suvekoolis ligikaudu sama palju, kui eelmisel aastal - registreerunuid oli üle 100 inimese. Lisaks eestlastele oli osalejaid Saksamaalt, Lätist ja Rootsist.

Logistika suvekool sai teoks tänu headele koostööpartneritele: Kaaskorraldaja Eesti Logistikaklaster, toetas EL Regionaalarengu Fond; Tallinna Sadam, Eesti Asfaldiliit; TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus MEKTORY; TTÜ doktorikool ja turundustalitus ja ehitusteaduskonna dekanaat.

Suvekooli korraldas TTÜ Logistikainstituut, mille õppe- ja teadustöö keskendub logistikale, transpordiplaneerimisele ning tarneahela juhtimisele. Lisainfo www.ttu.ee/logistika ja www.facebook.com/ttulogistika.

Kogu info suvekooli kohta on leitav lehel www.ttu.ee/logistikasuvekool.

 

Pildid / suvekool

30.06.2014

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv