Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

LTA kirjutas Taipeis alla koostöömemorandumi

Pildid / Taiwan

Eesti Logistika ja Transiidi Assotsiatsioon(LTA) kirjutas Taipeis alla koostöömemorandumi Taiwani assotsiatsiooniga CIECA (Chinese International Economic Cooperation).

LTA juhatuse esimees Andres Valgeristi sõnul oli CIECA poolt korraldatud Eesti Logistikaklastri delegatsiooni vastuvõtt soe ja väga kõrgel tasemel.

„Arutasime tänasel Taiwani-Eesti Äriseminaril koostöövõimalusi ning esitasime CIECA juhatajale hr. C.Y.Wangile ametliku kutse tulla Eestisse meie logistilise asukoha eeliste ning investeerimiskeskkonnaga tutvuma,“ sõnas Valgerist.

Eesti delegatsiooni juht Raul Allikivi majandus-ja kommunikatsiooniministeeriumist tutvustas äriseminaril Eesti majandus- ja investeerimiskeskkonda ning andis ülevaate logistilise asukoha eelistest.

Äriseminarile olid kogunenud CIECA kutsel kõik suuremad Taiwani ettevõtted, kes näevad võimalusi koostööks Eestiga. Logistikaklastri liikmete sõnul on kohtumised kohalike ettevõtetega olnud igati edukad ja Eesti vastu tuntakse suurt huvi.

„Täna sai loodud esimene kontakt, loodame, et meie koostöö läheb edukalt käima ja mina isiklikult ootan väga võimalust külastada Eestit,“ kinnitas CIECA juht hr. C.Y.Wang.

Valgeristi sõnul võib esimest äridelegatsiooni Taiwanist oodata kevadel.

11.11.2011

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonPõhikiriLiikmed
Interaktiivne tutvustusEesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Uuringu "Eesti logistikasektori majandusmõjude ja rahvusvahelise konkurentsivõime ülevaade" esitlusTransRussia 2016Arhiiv