Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

CF&S Estonia omandas Läti ekspedeerimisettevõtte Transekspedicija LV

Käesoleval nädalal viis Eesti ekspedeerimis- ja logistikakontsern CF&S Estonia AS lõpule SIA Transekspedicija LV kõikide aktsiate omandamistehingu. Tehingut nõustasid Advokaadibüroo Pohla & Hallmägi, Ernst & Young Baltic ja Keystone Advisers.

2001. a. asutatud Transekspedicija LV edukas tegevus laopidajana ning auto- ja raudteevõimekus täiendab oluliselt CF&S Estonia 2005-ndal aastal asutatud tütarühingu CF&S Latvia SIA ekspedeerimis- ja laevaagenditeenuseid.

Peale vajalike protseduuride läbimist CF&S Latvia ja Transekspedicija LV ühinevad ning peale ühinemist jäädakse teenuseid osutama CF&S kaubamärgi all.

Ühinev ettevõte saab olema üks suurematest Läti logistikaettevõtetest, kes opereerib oma auto- ja vagunipargiga. Ettevõte osutab maantee- ja raudteeveoteenuseid Euroopa Liidu ja Sõltumatute Riikide Ühenduse riikides, teostab vedu ülegabariidilisele kaubale, tegutseb laevaagendi ja laopidajana. Ühineva ettevõtte 50 töötajat jäävad edasi teenindama oma olemasolevaid ja tulevasi kliente.

CF&S Estonia juhatuse liige Kuno Väin liitub Transekspedicija LV juhatuses kauaaegse juhatuse liikme Rostislavs Derečinskisega, hakates vastutama CF&S grupi arendustegevuse eest Balti riikides. Kuno Väin annab oma senised Eesti tegevjuhi ülesanded aasta lõpuks üle Harri Rästasele, kes tegutseb CF&S Estonia juhatuse liikmena arvates 17. septembrist.

Baltic Maritime Logistics Group AS-i allkontsern CF&S Estonia AS omab tütarettevõtteid ka Moskvas ja St. Peterburgis. Kontsern osutab maantee-, raudtee- ja lennutranspordi ekspedeerimisteenuseid, laondus- ja jaotuslogistika, laeva- ja liiniagendi ning prahtimisteenuseid Balti riikides, muudes EL ja Sõltumatute Riikide Ühenduse riikides.

Lisainformatsioon:

Kuno Väin                          
Board member                    
CF&S Estonia AS              
gsm +372 51 74075            
kuno.vain@cfs.ee

03.10.2012

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv