Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Aasia pereettevõtted külastasid Eestit

Aasia Pereettevõtete Võrgustiku (Family Business Network Asia – FBN Asia) liikmed  Singapurist, Malaisiast ja Indoneesiast külastasid  6.–12. juulil Eestit, mille käigus toimusid  kõrgetasemelised kohtumised riigi- ja erasektori esindajatega.
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis toimus kohtumine, kus LTA tutvustas Eesti logistilisi eeliseid ja ärikeskkonda.
Delegatsioon koosnes suurte tööstus- ja kaubandusettevõtete esindajatest erinevates valdkondades nagu keemiatööstus, põllumajandus, lennundus, kinnisvara.
FBN International on mittetulundusühing, mis esindab ettevõtteid 56 riigis viiel kontinendil. FBN Aasia asub Singapuris ning katab Hiinat, Hongkongi, Indoneesiat, Malaisiat, Filipiine ja Taid.

Visiidi korraldasid Eesti aukonsul Singapuris Sonny Aswani ja Tolaram Group koos Eesti Välisministeeriumi ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega.
„Aasia elav majandus mängib globaalselt olulist rolli ning seetõttu on oluline tihendada suhteid Aasia ärikogukonna ja Eesti vahel. Aasia ettevõtjate visiit on järjekordne katse lähendada neid kaht kogukonda ning võimaldab Eestil taas oma tugevaid külgi näidata,“ ütles Sonny Aswani.

12.07.2013

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv