Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Logistikaklastrid on majanduse kasvumootorid

MIT (Massachusetts Institute of Technology) professori Yossi Sheffi hinnangul on just logistikaklastrid majanduse kasvumootorid.

Põhjuseid selleks on mitu: logistikakesksed ettevõtted loovad tihedalt koos tegutsedes sünergia, konsolideeritud mahud võimaldavad sagedasemaid ja arvukamaid transpordiühendusi ja tänu aina paranevatele transpordiühendustele kasvab piirkonna atraktiivsus.

Pildid / 20121126interview_yossi_sheffiSinna lisandub uusi logistikaettevõtteid ning lisaks logistikaettevõtteile võidavad heast ja väljaarenenud logistika-süsteemist tööstus-ja kaubandus-ettevõtted, kes hakkavad samuti koonduma logistikaklastri ümber, et kasvatada oma konkurentsieeliseid. Samuti lisanduvad erinevad teenustemajanduse ettevõtted, kes teenindavad nii logistika-, kui tööstus- ja kaubandusettevõtteid, samuti neis töötavaid inimesi.

Loe täpsemalt professor Sheffi intervjuust: Logistics clusters as drivers of growth: interview with Yossi Sheffi

10.12.2012

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonPõhikiriLiikmed
Interaktiivne tutvustusEesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Uuringu "Eesti logistikasektori majandusmõjude ja rahvusvahelise konkurentsivõime ülevaade" esitlusTransRussia 2016Arhiiv