Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Juhtivad logistikafirmad avasid Mektory innovatsioonikeskuses logistikalabori

MEKTORY on mugandatud akronüüm sõnadest Modern Estonian Knowledge Transfer Organization For You ehk kaasaegse Eesti teadmussiirde organisatsioon.
Mektory on ainulaadne keskus, kus kohtuvad innovatsioon, teadus, äri ja õppimine. Keskus loob sünergilises koostöös kasu Eesti riigile, majandusele, haridusele ja teadusele ning toetab Eesti konkurentsivõimet ning innovatsiooni laiemalt, ka rahvusvaheliselt.
„Mektory on eelkõige koostöö ettevõtete ja ülikoolide vahel ja seda nii sisult kui ka vormilt. See on ere näide, et on võimalik ühes keeles rääkida nii äriinimestel kui ka teadlastel. Majja on oma panuse andnud enam kui 50 ettevõtet. Pakume suurepärast kaasaegse tehnoloogiaga keskkonda aga ka sooja ja õdusat suhtlemiskohta,“ kinnitas Tea Varrak, TTÜ innovatsiooni- ja rahvusvaheliste suhete prorektor ning innovatsiooni ja ettevõtluskeskus Mektory direktor.
Mektory 4 450 m2 suuruses majas on loodud võimalused tehnoloogia loovaks rakendamiseks ja tulevikuideede genereerimiseks. Seal asuvad prototüüpimise laborid, ettevõtete demokeskused, näitusesaal, eri kultuuride toad, töökojad igas vanuses inimestele. Majja oodatud on nii lapsed, üliõpilased, õppejõud kui ka ettevõtjad. On loodud õhkkond, kus iga inimene tunneb end koduselt ja mõistab, kui põnev ja elulähedane on tegelikult tehnoloogiamaailm. Mektory maja on avatud 6 päeva nädalas, uuest aastast 7 päeva nädalas.

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv