Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Eesti Raudtee juht Erik Laidvee valiti Euroopa raudtee-ettevõtete ühenduse asepresidendiks

Eile, 23 septembril Gdanskis toimunud Euroopa Raudtee- ja Infrastruktuuriettevõtete Ühenduse (CER) peaassambleel valiti AS-i Eesti Raudtee juhatuse esimees Erik Laidvee CER-i juhtkomitee asepresidendiks.

„See on suur au, et saan järgnevatel aastatel CER-i asepresidendi rollis panustada raudtee sektori arengusse Euroopas ning kindlasti loob antud ametikoht paremad võimalused koostöö edendamiseks teiste raudtee ettevõtjatega,“ kommenteeris Eesti Raudtee juhatuse esimees Erik Laidvee.

Ühenduse juhtkomiteesse kuulub 15 liiget ning see valitakse kaheks aastaks. CER-i esimehena jätkab Rootsi raudtee-ettevõtete ühenduse esimees Crister Fritzson.

CER-i kuulub ligi 70 raudtee- ja infrastruktuuriettevõtet Euroopa Liidu ja kandidaatriikidest, aga samuti Norrast ja Šveitsist.  Ühenduse eesmärk on esindada oma liikmete huve transpordi-, keskkonna- jt poliitikate kujundamisel Euroopa Liidus. Samas on raudteel, kui keskkonnasõbralikul transpordiliigil, täita ka üha suurem roll Euroopa majanduse, keskkonna ja transpordisüsteemi jätkusuutlikus arengus. Esmaspäeval toimunud CER-i peaassambleel Gdanskis arutatigi raudteesektori ees seisvaid väljakutseid Euroopa Liidu järgmisel finantsperioodil. 

Järgmine CER-i peaassamblee koosolek toimub 2020. aasta veebruaris Brüsselis.

(Allikas: http://evr.ee/et/uudised/137-eesti-raudtee-juht-erik-laidvee-valiti-euroopa-raudtee-ettevotete-uehenduse-asepresidendiks)

23.09.2019

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv