Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Eesti ettevõtted rahvusvahelisel messil TranskazakhstanTranslogistika 2023 esindatud rahvusstendiga

Kesk-Aasia regiooni suurimal transpordimessil  TranskazakhstanTranslogistika 2023, mis toimub  4.- 6.10.2023 Kasahstani pealinnas Astanas osalevad Eesti juhtivad transpordi- ja logistikaettevõtted nii nagu ka eelmistel aastatel rahvusstendiga.

Eesti poolt rahvusvahelistel messidel osalemine toimub juba üle kümne aasta Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooni eestvedamisel.  Kaasabi ettevõtete osalemiseks TranskazakhstanTranslogistika 2023 osutab  riik Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA näol.  Messil osalemist kaasrahastab  Euroopa Regionaalarengu Fond.

Nüüdseks on kujunenud juba heaks traditsiooniks Eesti esindamine transpordi- ja logistikateenuste messidel  ühise rahvusstendiga. Käesoleval aastal hakkavad stendil tegutsema  12 ettevõtet: Tallinna Sadam ning  kõige suurema konteineriterminali  sadamaoperaator  HHLA TK Estonia, Sillamäe Sadam ja multifunktsionaalne terminal SilSteve, Eesti Raudtee ja raudtee logistikaettevõte ja raudtee logistikaettevõte Skinest Rail, samuti juhtivad  ekspedeerimisettevõtted - CF&S, CreaFinn Eesti, Tallship, BaltForward, GoForaward, Pakricahart.  Ettevõtete ühine esinemine rahvusstendil lubab  esindada Eesti transpordi- ja logistikaäri valdkonna erinevaid aspekte.

Aktiivset kaasabi osutab  ka Eesti Saatkond Kasahstanis. Härra suursaadiku Toomas Tirsa osavõtul on kavas korraldada ärikohtumisi teiste riikide transpordi valdkonna esindajatega ja Kasahstani ettevõtete esindajatega, kes on huvitatud   Eesti transpordi valdkonna võimalustega  tutvumisest.

Uus Siiditee, transpordikoridorid Hiinast, läbi Kasahstani Skandinaaviamaadesse ja Euroopasse – need on need tegevussuunad, kus Eesti saab pakkuda transpordi- ja logistikateenuste terviklikku spektrit  kõrgel kvaliteeditasemel ning erinevate veoste  liikide osas.

Mess TransKazakhstan  on  transporditeenuste  esitlemise koht, mis  on atraktiivne  ja huvipakkuv Kasahstani, Kesk-Aasia piirkondadest ja teiste välisriikide  selle valdkonna juhtivatele spetsialistidele.

Messil TransKazakhstan demonstreeritakse   harukondlike  lahenduste terviklikku kompleksi alates  transpordi- ja ekspedeerimisalasest teenindusest kuni  kaubakäitlemiseks vajaliku   tarkvara ja seadmetega  tagamiseni välja. 26 aasta jooksul, mil mess TransKazakhstan on toimunud igal aastal,  on see kujunenud Kesk-Aasia keskseks sündmuseks  transpordi, logistika, masinaehituse ning sidustööstusharude jaoks.

Käesoleval aastal osaleb näitusel rekordarv eksponente - üle 200 ettevõtte 17 riigist: s.h. Saksamaalt, Kõrgõzstanist. Aserbaidžaanist, Kasahstanist, Hiinast, Lätist, Leedust, Ukrainast, Soomest ja Eestist.

09.10.2023

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv