Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Eesti ettevõtted osalevad TransitKazakhstan messil

Täna, 4. oktoobril avatakse Almatõs, Kasahstanis 20. Transpordi – ja Logistika juubelimess TransitKazakhstan 2016.

Messil osaleb üle 100 ettevõtte Valgevenest, Saksamaalt, Kasahstanist, Hiinast, Lätist, Leedust, Venemaalt, Usbekistanist, Ukrainast, Soomest ja Eestist, kes tutvustavad oma võimekust pakkuda transpordisektorile erinevaid logistikalahendusi.

Eesti stendiga osalevad üritusel Tallinna Sadam, Sillamäe Sadam, Paldiski Põhjasadam, Eesti Raudtee, EVR Cargo, Transiidikeskus, Intopex Forward and Narva Logistics. Avatseremoonial osaleb Eesti poolelt ka Eesti suursaadik Kasahstanis Jaan Reinhold. Tänases majanduskeskkonnas on ettevõtete ühine soov tutvustada jätkuvalt Eestit kui parimat ja loogiliseimat logistikapartneri valikut.

Messi raames toimub ka 20. juubeliaastale pühendatud konverents Rahvusvaheline Transport ja Logistika, kus osaleb üle 100 raudtee, sadama, terminali, ekspedeerija ja kaubaomanike valdkonna juhtfiguuri. Eestit esindab konverentsil Deniss Boroditš ettekandega “Eesti - usaldusväärne logistikapartner“.

Jan Reinholdi sõnul peaks Eesti oma arenenud taristuga olema kindlasti üks osa uuest Siiditeest. Eeskujulikku arengut e-teenuste valdkonnas ning võimalusi koostööks Kasahstaniga tõid esile ka teised delegatsiooni liikmed.

Diskussioonide käigus tõid Eesti delegatsiooni liikmed mitmeid näiteid e-teenustest, sh Paldiski Põhjasadama nn rohelise koridori ning Eesti Raudtee ülemineku e-teenustele 2017. aastal.

Kasahstanis asuva aukonsulaadi Vagif Khuseinovi sõnul on oluline aidata Eesti ettevõtteid ühisprojektide elluviimisel ning kohalike ettevõtjate ning institutsioonidega kontaktide loomisel.  

Pildid / transitkaz 4

 Pildid / transitkaz2 (2)

Pildid / transitkaz 5

04.10.2016

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv