Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

AS Operaili teiseks juhatuse liikmeks sai Merle Kurvits

Alates 8. novembrist 2022 on AS Operaili juhatus taas kaheliikmeline, nõukogu kinnitas uueks juhatuse liikmeks Merle Kurvitsa. Juhatuse esimehena jätkab Raul Toomsalu.

Merle Kurvits liitus Operailiga tänavu mais, et asuda juhtima tütarettevõtet – vagunirendiäri AS Operail Leasing.

„Nõukogu nimel soovin Merle Kurvitsale edu ja kordaminekuid senisest veelgi kaalukamas rollis AS Operail kontserni juhatuse liikmena. Olen kindel, et tänu varasemale juhtimiskogemusele ja kiiresti kasvanud arusaamisele kontserni tegevusest ja väljakutsetest saab Merlest tõhus partner Raul Toomsalule, kes jätkab kontserni juhatuse esimehena,“ sõnas AS Operaili nõukogu esimees Leon Jankelevitsh.

Merlel on pikk töökogemus keerulistes tehnoloogilistes valdkondades. Enne Operaili tulemist töötas ta rasketehnika müügi ja hooldusega tegeleva ettevõtte Swecon AS-i tegevjuhina. Merlel on kõrgharidus nii elektroenergeetikas kui ka rahvusvahelises majanduses ja ärikorralduses.

Juhatuse esimehe Raul Toomsalu sõnul on Kurvits lühikese Operailis töötatud aja jooksul teinud endale hästi selgeks keerulise iseloomu ja pika ajalooga raudteesektori toimimise. „Ta näeb suurt pilti, mõtleb kuluefektiivselt,” lisas Toomsalu.

Operaili pikaaegne juhatuse liige Paul Lukka lahkus tänavu mai lõpus. Ajutiselt täitis juhatuse liikme rolli Raul Toomsalu üksi, kes on juhatuses alates 2016. aastast. Nüüd on juhatus taas kaheliikmeline.

„Mul on väga hea meel liituda osaga Operaili suuremast perest. Luban omalt poolt panustada organisatsiooni tulevikku, keskendudes strateegiliselt olulisetele teemadele, mis meie ees täna on, et tagada koostöös juhtkonnaga meie ettevõtte jätkusuutlikkus ja kasv,“ kinnitab uus juhatuse liige Merle Kurvits.

Lisaks kogu kontserni juhatuse liikme kohustuste täitmisele jätkab Kurvits ka Operail Leasingu juhatuse liikme ja tegevjuhina.

(Allikas: https://operail.com/uudised/as-operaili-teiseks-juhatuse-liikmeks-sai-merle-kurvits/)

08.11.2022

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv