Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Alates detsembrist saab Eesti Raudteel liigelda veelgi rohkem reisironge

Kui siiani on rongide sõidugraafikus kehtinud lõunane paus, mida AS Eesti Raudtee vajas taristu kontrollimiseks ja kiireloomuliste hooldustööde tegemiseks, siis alates 8. detsembrist hakatakse neid töid tegema öösiti.

See aga tähendab, et reisijaid teenindaval ettevõttel on võimalus sõiduplaanidesse täiendavaid väljumisi lisada ning tänu sellele veelgi rohkem rongireisijaid teenindada!

Lisanduvad reisid parandavad sõiduvõimalusi Sauel, Keilas, Paldiskis, Vasalemmas, aga ka Arukülas, Raasikul, Kehras ja mujal.

Kahe aasta eest käiku antud Tallinna-Narva ekspressrongide kasutus on märkimisväärselt kasvanud, mistõttu lisandub liinile täiendav väljumine. Tallinna ja Narva vahel sõitjate arv on mõne aastaga mitmekordistunud, oluliselt on rongiliikluse populaarsus kasvanud ka Jõhvis, Kiviõlis ja Rakveres. Uued ekspressreisid lisanduvad õhtusele ajale.

8. detsembrist kehtima hakkav sõiduplaan on leitav Elroni kodulehelt ning ooteplatvormidelt.

(Allikas: https://www.evr.ee/et/uudised/158-alates-detsembrist-saab-eesti-raudteel-liigelda-veelgi-rohkem-reisironge)

28.11.2019

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonLiikmed
Eesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2023Transport Logistic 2023TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv