Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Liikmed

MTÜ Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooni liikmeteks võib olla iga juriidiline ja füüsiline isik, kes vastab Ühingu põhikirja nõuetele ning ja kelle tegevus ei ole vastuolus Ühingu liikme kohustustega. Otsuse uute liikmete vastuvõtu kohta teeb LTA Üldkoosolek.

Mittetulundusühingu asutajaliikmeteks olid sellised tolle aja Eesti logistika ja transiidi sektori lipulaevad, nagu AS Pakterminal (praegu AS Liwathon E.O.S.), AS E.O.S. (praegu samuti AS Liwathon E.O.S.), AS Edelaraudtee, AS EVR Ekspress ja AS Milstrand.

Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooni esinduslik liikmeskond ühendab endas hetkel peamiseid sadama- ja raudteevedude teenuseid pakkuvaid operaatoreid, samuti Eesti suuremaid rahvusvahelise logistika ja transiidiga tegelevaid firmasid.

Liikmete üldkontaktid leiate SIIT.

Otselingid liikmete kodulehtedele:

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonPõhikiriLiikmed
Interaktiivne tutvustusEesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
Ettekanded ja esitlusedTransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Uuringu "Eesti logistikasektori majandusmõjude ja rahvusvahelise konkurentsivõime ülevaade" esitlusTransRussia 2016TransitKazakhstan 2015Transport Logistic 2015TransRussia 2015Peaminister Taavi Rõivas külastas Sillamäe sadamatThe 3rd Estonia-Taiwan Business Forum 2014Raudteeinfrastruktuuri kasutustasude uuringu esitlus riigikogus 2014TransitKazakhstan 2014TransEstonia 2014TransRussia 2014Arhiiv