Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Logistikud tutvustasid end Singapuris investoritele

Peaminister Andrus Ansipit saatev Eesti Logistikaklastri delegatsioon demonstreeris Singapuri ärifoorumil, millele registreerus 175 potentsiaalset investorit, Eesti soodsat asendit ja korralikult väljaarendatud taristut kaupade transportimisel.

Pildid / Singapuri Ärifoorum 09.11.11

Peaminister Andrus Ansip tutvustas koos esindusliku äridelegatsiooniga Singapuris Eesti ettevõtlustingimusi ja kutsus kohtumistel Singapuri peaministri Lee Hsien Loongi, kaubandus- ja tööstusministri Teo Ser Luckiga ning ärifoorumil ettevõtjaid enam kasutama Eesti soodsaid investeerimisvõimalusi.

„Eesti ja Singapur on tuntud soodsa ettevõtluskeskkonna ja kõrgete kohtadega majandusvabaduse edetabelites ning isiklikud kontaktid valitsusjuhtide vahel loovad kindlustunde ettevõtete koostöö arengule ning investeeringutele,“ ütles peaminister Ansip lisades, et näiteid ei ole vaja kaugelt otsida.

Pildid / Singapuri-Eesti Ärifoorum 09.11.11

Kokku on peaministrit saatvas äridelegatsioonis neljateistkümne ettevõtte esindajad, lisaks Eesti Logistikaklaster ning Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooni, Eesti Arengufondi, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi esindajad, kes otsivad kontakte Singapuri ettevõtjatega.

09.11.2011

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonPõhikiriLiikmed
Interaktiivne tutvustusEesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Uuringu "Eesti logistikasektori majandusmõjude ja rahvusvahelise konkurentsivõime ülevaade" esitlusTransRussia 2016Arhiiv