Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Logistikud Tadžikistanis töövisiidil

Peaminister Andrus Ansip on koos äridelegatsiooniga töövisiidil Tadžikistanis, et arendada riikide vahelisi poliitilisi ja majandussuhteid ning kinnitada Eesti ja Euroopa Liidu jätkuvat toetust regiooni arengule, eriti pidades silmas NATO vägede lahkumist Afganistanist 2014.aastal.

Majandussuhete elavdamise eesmärgil on peaministriga kaasas 15-liikmeline äridelegatsioon, et aidata kaasa suhete arendamisele ettevõtete tasandil. Tänal toimub Eesti-Tadžikistani majandusfoorum, kus osalevad sõnavõttudega mõlema riigi valitsusjuhid ning ettevõtjad. Foorumil tutvustatakse riikide ettevõtluskeskkondi ning võimalusi investeeringuteks. Eesti ja Tadžikistani võimalikud koostöövaldkonnad võiksid olla transport, IT ning elektroonilised jälgimisseadmed.

Eesti Logistikaklastri liikmetest osalevad visiidil Tallinna Sadam, Sillamäe Sadam, EVR Cargo, CF&S Estonia ja E.R.S.

Viimase nelja aasta jooksul on toimunud Eesti ja Tadžikistani vahel kaks kõrgetasemelist visiiti - 2009. aastal külastas Eestit Tadžikistani president Rahmon ja 2012. aastal viibis Dušanbes välisminister Urmas Paet.

Postimees

Delfi

Valitsus.ee

ERR

07.05.2013

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonPõhikiriLiikmed
Interaktiivne tutvustusEesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransKazakhstan 2022TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Arhiiv