Facebook Facebook Eesti keelEnglishSuomeksiПо-русски 中国的

Logistikaklaster tutvustas Amsterdami Sadama ettevõtetele Eesti logistilise asukoha eeliseid

Hollandi missiooni raames toimunud kohtumisel Amsterdami Sadamas korraldas Eesti Logistikaklaster seminari „ESTONIA – Eastern extension of Dutch logistics business”. Seminaril osalenud Amsterdami Sadama ettevõtted on oma kaubavoogude Euroopast Venemaale suunamiseks seni  kasutanud Soome ja Venemaa sadamaid. Klastri eesmärk Hollandis oli tutvustada meie sadamate eeliseid ja raudteetranspordi võimalusi.

Amsterdami Sadama kommertsjuhi James Hallworthi sõnul oli klastri poolt tehtud Eesti logistikavõimaluste tutvustus positiivne üllatus. „Eesti võiks kindlasti olla efektiivne transpordikoridor meie  sadama ettevõttete jaoks,“ ütles Hallworth.

Lepiti kokku, et juba uue aasta alguses võõrustab Eesti Logistikaklaster Amsterdami Sadama delegatsiooni Eestis ning siis räägitakse ka konkreetsemalt koostöövõimalustest.

07.12.2010

Uudised ja teated

Vaata kõiki uudiseid
Liikmed
Website built & powered by
MissioonPõhikiriLiikmed
Interaktiivne tutvustusEesti konkurentsieelisedKataloogidMeretransportRaudteetransportLennutransportTerminalidKlastri liikmedIntranetKlastri strateegia 2013-2015
Üldine infoLiikmed
TransLogistika Kazakhstan 2021Trans Kazakhstan 2019Transport Logistic 2019TransRussia 2019TransRussia 2018CILF 2017Transport Logistic 2017TransRussia 2017Uuringu "Eesti logistikasektori majandusmõjude ja rahvusvahelise konkurentsivõime ülevaade" esitlusTransRussia 2016Arhiiv